12 Ekim 2014 Pazar

SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN VİCHY DERCOS

     Saçlarım bir süredir aşırı bir şekilde, avuç avuç dökülüyor. Oldukça seyreldi :(  Dolayısıyla arayışa girdim ne yapabilirim diye. Doktor tavsiyesiyle 4 gün arka arkaya Devit 3 ampul içtim. Hergün keçiboynuzu pekmezi içiyorum. Çünkü demir  eksikliğine  iyi geliyormuş ve demir eksikliği de saç dökülmesine neden oluyormuş.


 
 
 
Ayrıca Vicyh Dercos kullanmaya başladım. Dökülme için olan Vichy dercos aminexil  de 18 tüp var.Yani 18  günlük kullanım için. İçinde aminexil olması sebebiyle tercih ettim. Ürün çok iddialı. 3 ay düzenli kullanımda dökülmeyi durduracağı konusunda. Kerastase almayı düşünüyordum ancak çok pahalı olması düşündürdü. Daha sonra yaptığım araştırmalar sonucu Vichy ve Kerastasın Loreal tarafından üretildiğini öğrendim. İçindeki maddelerde aynıymış. Bu nedenle daha olan Vichy yi tercih ettim.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Çok güzel kokuyor. Aplikatörünü takarak saç derisine sürülüyor. Sonra masaj yapılıyor. Yanında da aynı ürünün şampuanını kullandım.
 
Şimdi bu ürün bitti yerine saç çıkarma garantili Vichy dercosun başka bir ürününü aldım. Ben gitti gidiyordan ısmarladım çünkü eczeneyle arada epey fiyat farkı var. Yeni ürün ile ilgili ayrı bir blogda tanıtım yapacağım. Umarım yararı olur sizlere.
 
 
 
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için önemlidir