21 Kasım 2017 Salı

Oriflame NovAge Advanced 2 adımlı Cilt Yenileyici Bakım ve NovAge Intense Skin Recharge Gece Uygulanan MaskeOriflame NovAge Advanced 2 aşamalı Cilt yenileyici Bakım ile cilt görünümünüzü sadece 4 haftada yenileyin!
🌟BİR NEVİ KİMYASAL PEELİNG🌟

AYRICA
Haftada bir ya da iki kez NovAge Intense Skin Recharge Gece Uygulanan maske ile her yeni güne tazelenmiş ve yenilenmiş uyanın😊

NovAge Advanced 2 Aşamalı Cilt Yenileyici Bakım’ın klinik onaylı etkileri:

*Cilt dokusunu düzenler.
*Cilt tonunu önemli ölçüde açar.
* Daha genç görünen bir cilt için geliştirilmiş 2 aşamalı, 4 haftalık cilt yenileyici bakım seti, içeriğindeki glikolik ve laktik asit ile cildi ölü hücrelerden arındırır ve cildin yenilenmeye teşvik eder.

Arındırıcının tüketici onaylı yenileyici etkileri:

Cilt tonunu eşitlemeye ve dokuyu düzenlemeye yardımcı olur
**Kırışıklık ve çizgi görünümünü azaltır
**Koyu leke görünümünü azaltır
**Gözenek görünümünü azaltır
**Sivilce lekelerinin görünümünü azaltır
** Haftada sadece 10 dakikanızı ayırarak NovAge cilt bakım rutininizi mükemmel bir şekilde tamamlayın. Haftada 1 kez olmak üzere, dört hafta uygulayın. Kokusuzdur. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
* Klinik test sonucu
 ** Tüketici testi sonucu

NASIL KULLANILIR?
2 Aşamalı, 4 Tekrarlı Bakım Seti:

Haftada 1 kez olmak üzere 4 hafta boyunca uygulayın.

ADIM 1: ARINDIR

Bir paket arındırıcı solüsyonu bir temizleme pamuğuna dökün ve alından başlayarak yanaklarınızı, burnunuzu ve çenenizi silin. Göz çevresine, dudaklara ve burun deliklerinize temastan kaçının. Solüsyonu yüzünüzde 10 dakikadan fazla bekletmeyin.

ADIM 2: YATIŞTIRIN

Arındırıcıyı uyguladıktan 10 dakika sonra yatıştırıcı solüsyonu temiz bir pamuğa dökün ve arındırıcıyı yüzünüzden temizleyin. Gözle direkt temastan kaçının.

8 Saatlik Güzellik Uykusu Etkisi!*
Günlük hayatın yorucu temposunda cildiniz cansızlaşıp, kuruyarak yorgunluk belirtileri göstermeye başlayabilir. NovAge’in durulanmayan, yoğun içerikli gece maskesi cildinizi derinlemesine besler,** nemlendirir ve yorgunluğun izlerini cildinizden silmeye yardımcı olur. Her yeni güne tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünümle uyanın diye…
  • Cildinizi yoğun bir şekilde nemlendirir ve besler.**
  • Cildi anında nemlendirir.**
Bir maskeden ve gece kreminden çok daha fazlası olan bu maske ile NovAge cilt bakım rutininizi destekleyebilirsiniz. Hoş kokuludur. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
* Tüketici testi sonuçları ** Klinik test sonuçları

Ürün almak veya üye olmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz 😊

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için önemlidir